Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 4, 2020

Scroll to top

Top

1,219 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Anesori i djathte: nje lufte koke me koke, dy opsionet…

Sky – Anesori i djathte: nje lufte koke me koke, dy opsionet…
Andi Prifti

Çeshtja Isla eshte bllokuar. Te gjithe jane ne pritje per te kuptuar nese tratativat me Juventusin per lojtarin kilen do rihapen, dhe mesa duket do rihapen siç thuhet nga Luca Marchetti i SkySport24. Gjithsesi Interi po mban hapur pistat e  Van Der Wiel dhe Wallace: “nje lufte koke me koke mes dy lojtareve“, shpjegon gazetari.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.