Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,255 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Ausilio ka takuar Vidic, gjithcka e bere. Kurse per Evra…

SKY – Ausilio ka takuar Vidic, gjithcka e bere. Kurse per Evra…
Xhorxh Gellci

Gianluca Di Marzio ka folur para pak minutash per dyshen Vidic-Evra: “Inter i te ardhmes fillon te marre forme. Dje Piero Ausilio ishte ne Londer, per nje udhetim pune: Arsenal-Manchester, i vezhguar special Nemanja Vidic. Ne fund te ndeshjes, drejtori i zones teknike ka takuar mbrojtesin: nje diskutim i shkurter, nje pershendetje dhe nje “Mire U Takofshim sezonin e ri”. Marreveshja eshte e arritur, mungon vetem njoftimi zyrtar.

Megjithate Interi vazhdon te shohe Manchester. Ekziston nje ide per Evra, dhe Inter ka hedhur nje hap fillestar. Lojtari francez i krahut eshte ne skadence kontrate, por ka nje opsion per sezonin e ri; ai do te donte te luante Champions League, por ne ditet e ardhshme do te marre nje vendim perfundimtar. Shikimi ne te ardhmen, por deri tani Inter i ri po shikon ne shtepine e Manchester.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.