Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

994 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ausilio-Romei, darke ne Milano per te folur rreth Skriniar

Sky – Ausilio-Romei, darke ne Milano per te folur rreth Skriniar
Bujar Berishaj

Piero Ausilio dhe avokati Antonio Romei jane ne darke ne nje restaurant ne qender te Milanos per te folur rreth kalimit ne Milano te mbrojtesit sllovak Milan Skriniar.

Sic raporton Sky Sport, dy udheheqesit po diskutojne emra te ndryshem per te futur ne tratative si shkembim, nga Caprari deri tek Ansaldi dhe Nagatomo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.