Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

241 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Bardi-Benassi, Livorno takon Interin

SKY – Bardi-Benassi, Livorno takon Interin
Ardis
  • On 28/06/2013, 12:50

Elio Signorelli dhe Stefano Capozucca, njerezit e merkatos se Livornos, kane arritur ne Milano per te folur me Interin. Sipas Sky Sport 24, te dy menaxheret kane takuar njerezit e merkatos se Interit per te folur per Francesco Bardin dhe Marco Benassin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.