Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

750 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Bardi, jane zhvilluar vizitat mjekesore me Chievon: Ja formula e transferimit!

Sky – Bardi, jane zhvilluar vizitat mjekesore me Chievon: Ja formula e transferimit!
Inter Club Staff

Francesco Bardi do te jete nje lojtar i Chievos. Portieri i klasit 1992, i cili sezonin e shkuar shkelqeu me bluzen e Livornos, ka firmosur per Chievon, ku do te shkoje ne nje huazim te thjeshte per nje sezon.

Bardi tashme ka zhvilluar edhe vizitat mjekesore ne klubin e Campadellit dhe shume shpejt do te vije zyrtarizimi. Chievo Verona beson shume tek lojtari, aq shume sa donte te fuste ne marveshje edhe nje te drejte blerje: Interi as nuk donte tja dinte per kete gje dhe nuk eshte menduar aspak kur ka thene JO, sepse zikalterit nuk duan te heqin dore prej tij por vetem ta huazojne dhe ta aftesojne me shume per nje te ardhme ne Milano. Bardi do te shkoje keshtu tek Chievo vetem per nje vit: Vizitat mjekesore dhe firmat jane kompletuar, mungon vetem zyrtarizimi. Keshtu flet Gianluca Di Marzio rreth kesaj situate dhe te se ardhmes se portierit ne pronesi te Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags