Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

219 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY-Barzaghi:”Milito duhet akoma te gjeje ritmin e lojes. Mazzarri…

SKY-Barzaghi:”Milito duhet akoma te gjeje ritmin e lojes. Mazzarri…
Donald Elmazi

Matteo Barzaghi, i derguar i Sky ne Pinetina, ka treguar pershtypjet e tij pas barazimit kunder Luganos, ne miqesoren e sotme te luajtur ne qendren sportive Appiano Gentile. Ja se cfare ka shprehur:

” Eshte kthyer por pak me veshtiresi, duhet akoma te gjeje ritmin e lojes. Ia doli te shenoje, por duhet te vajise mekanizmat per te gjetur formen e tij me te mire. Ai do te stervitet per tu mbledhur ne listen e lojtareve per ndeshjen me Juven. Jo mire mbrojtja. Samuel dhe Andreolli kane impresionuar. Wallace ka treguar qe eshte shume i shpejte, por duhet te punoje shume per mekanizmat mbrojtes te Mazzarrit, qe u ngjir nga pankina. Nuk eshte pare nje Inter i mire, por tani tifozet me entuziasem presin ndeshjen me Juven.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags