Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,129 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Belfodil drejt Interit. Keto jane shifrat e pages…

SKY – Belfodil drejt Interit. Keto jane shifrat e pages…
Xhorxh Gellci

Ishak Belfodil eshte shume prane veshjes te fanelles te Interit, per tu bere sulmuesi me i ri zikalter. Por me pare, duhet te presim konfirmimin e Antonio Cassanos ndaj Parmas. Duke u nisur nga te rejat qe Matteo Barzaghi sjell per Sky Sport 24, problemi tjeter eshte ai i lidhur me Matias Silvestre, qe nuk ka pranuar akoma. Megjithate Silvestre nuk perben ndonje problem te madh per tratativen dhe nese do te refuzonte, ne marreveshje do te futej huazimi i Samuele Longo ose Mariga. Per sa i perket sulmuesit franco-algjerian, eshte gjetur marreveshja per pagen vjetor dhe do te jete rreth 1 milion e 400 mije euro ne sezon. Nje tjeter hap drejt uljes te pagave ne shtepine zikalter…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.