Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

249 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Belfodil eshte i Interit. Zyrtarizimi do te vije…

Sky – Belfodil eshte i Interit. Zyrtarizimi do te vije…
Xhorxh Gellci

Sky Sport e jep te mbyllur kalimin e Belfodil tek Inter. Sipas Gianluca Di Marzio: “Ishak Belfodil eshte nje lojtar i Interit, operacioni eshte praktikisht i mbyllur. Gjate mbasdites, ne oren 16.30, do te vije firma mbi kontrate e sulmuesit franco-algjerian. Belfodil do te lidhet me zikalterit per 5 vjet.

Me te vertete mungon shume pak, dhe Belfodil mund te quhet lojtari me i ri qe i bashkohet Interit dhe Walter Mazzarrit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.