Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

604 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Belfodil, Inter takon agjentet, gjysma per kartonin, huazimin e Silvestres dhe cash

Sky – Belfodil, Inter takon agjentet, gjysma per kartonin, huazimin e Silvestres dhe cash
Xhorxh Gellci

Belfodil dhe Antonelli, dy emrat me te nxehte per merkaton interiste per momentin. Dy tratativa qe po diskutohet ne keto ore. Ja cfare thote Gianluca Di Marzio nga studiot e Sky Sport: “Vazhdon operacioni mes Interit dhe Parmes, keto jane bazat: gjysma e kartonit te Ishak Belfodil per Cassanon, huazimin e Silvestres dhe nje shume parash. Pasi drejtuesit e Parmes i kane telefonuar agjentit te Cassanos, ata te Interit kane telefonuar agjentin e Belfodil: takimi do te behet neser dhe do te kerkohet te arrihet menjehere marreveshja.

Ndersa ne oren 18, pavaresisht pergenjeshtrimit te Brancas, do te kete nje takim mes Interit dhe Genoas per te folur per Antonellin. Tratativa eshte vendosur prej disa javesh, dhe ne tavoline jane e mrat e Schelottos, Alvarez dhe gjithashtu Cassanos. Mes Genoas dhe Parmes, merkatoja e Interit eshte gjithmone me e nxehte..”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.