Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

743 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Belfodil tek Inter, edhe sikur Silvestre ose Cassano te refuzojne

SKY – Belfodil tek Inter, edhe sikur Silvestre ose Cassano te refuzojne
Xhorxh Gellci

Edhe ne qofte se Antonio Cassano ose Matias Silvestre do te kundershtonin kalimin tek Parma, gjithsesi Ishak Belfodil do te vinte tek Inter. Sic raporton Sky, dy shoqerite kane rene dakord per gjithcka, por edhe ne qofte se ndonje nga dy lojtaret do te refuzonte, perseri do te gjendej nje marreveshje tjeter mes dy klubeve. Megjithate, deri ne kete moment, rruga kryesore te shpie tek 10 milion dhe huazimet e Cassano dhe Silvestre. Gjithashtu, Parma eshte shume optimiste se ka per te arritur nje marreveshje me te dy futbollistet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.