Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

773 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Benassi ka firmosur, shkon tek Livorno. Ndersa Bardi…

Sky – Benassi ka firmosur, shkon tek Livorno. Ndersa Bardi…
Xhorxh Gellci

Livorno ka marre Marco Benassin. Mesfushori i ri zikalter, qe ka luajtur ne skuadren e pare jo pak me Stramaccionin, do te huazohet tek klubi i Livornos, dhe tanime ka firmosur edhe kontraten e re: ne sezonin e ardhshem do te luaje tek klubi i presidentit Spinelli, sic shkruan Gianluca Di Marzio nga websiti i tij zyrtar. Shume afer skuadres toskane eshte edhe portieri Francesco Bardi, por qe akoma nuk ka firmosur.

I presim qe te dy tek Interi, me te forte se me pare!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.