Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,515 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Blerjeve te reja i duhet kohe. Nga Kovacic dhe Hernanes kerkohet me shume. Mancini…

Sky – Blerjeve te reja i duhet kohe. Nga Kovacic dhe Hernanes kerkohet me shume. Mancini…
Inter Club Staff

Mihajlovic po ben nje pune te shkelqyer tek Sampdoria, por Interi i Mancinit duhet te kerkoje te fitoje kete ndeshje per te shkuar ne cerekfinalet e Kupes se Italise. Skuadra zikalter duhet te gjeje vazhdimesi dhe te gjeje nje identitet loje.

“Tekniku ka kerkuar nga skuadra qe te beje nje loje ne te gjithe fushen, ta bej Interin me sulmues dhe me shume ekip. Tashme ai ka ne dispozicion edhe krahet e sulmit te cilet erdhen ne kete merkato. Por blerjet e reja kane nevoje per kohe qe te ambjentohen. Neser Shaqiri do te luaje nga minuta e pare. Shpresohet tek nje rritje ne personalitetin e Kovacic dhe Hernanes dhe shpresohet edhe tek ndonje blerje tjeter per garen per vendin e trete qe per momentin mbetet nje objektiv virtual” – ka shpjeguar Paventi tek Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.