Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

983 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Borini eshte me afer. Krhin i zhgenjyer: do te kerkoj hapesire diku tjeter…

SKY – Borini eshte me afer. Krhin i zhgenjyer: do te kerkoj hapesire diku tjeter…
Bujar Berishaj

“Borini eshte me afer”.

Keshtu flitet tek SkySport24 per nje ardhje te mundshme te sulmuesit italian ne merkaton e janarit. Ashtu sic shpjegon Nebuloni, Mazzarri dhe Ausilio kane kuptuar se ne gusht kane bere nje vleresim te gabuar dhe se duhet edhe nje sulmues tjeter ne skuader.

“Bonazzoli nuk hyn ne parametrat e Mazzarrit sepse beson qe ne momente veshtiresie sherbejne lojtar me pervoje”, shton gazetari. Flitet edhe per nje blerje te mundshme ne mbrojtje (Rolando ne pole position) ne rast shitje te nje mbrojtesi tjeter.

Edhe ne mesfushe mund te mendohet per ndonje lojtar: “Edhe sepse Krhin, eshte i zhgenjyer per mungesen e konsiderates te Mazzarrit, nente minuta ne dy paraqitje, dhe do te shikoj te gjej hapesire diku tjeter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.