Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,122 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Botta, eshte ideja e huazimit. Kovacic tashme mund te qendroje…

Sky – Botta, eshte ideja e huazimit. Kovacic tashme mund te qendroje…
Inter Club Staff

Ruben Botta po gjen shume pak hapsira tek Interi. Gazetari i Sky, Massimiliano Nebuloni, ve pikat mbi ‘i’ mbi te ardhmen e ish lojtarit te Tigre, ja fjalet e tij: “Botta ne qershor mund te largohet nga Interi, por vetem ne huazim. Per momentin po gjen pak hapsira per shkak te ndeshjeve shume te mira te Palacios dhe Icardit.”

Me pas gazetari Italian flet per Kovacic: “Mateo do te flase me Mazzarrin ne fund te sezonit, dhe pervec ofertave marramendese, perashikohet qe Kroati do te qendroje tek Interi. Klubi ka investuar shume tek ai.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags