Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,309 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Branca ne darke me me A. Moggin. Dy jane arsyet e mundshme…

SKY – Branca ne darke me me A. Moggin. Dy jane arsyet e mundshme…
Xhorxh Gellci

Vazhdojene darkat e punes per Marco Branca. Sipas Sky Sport, pas nje jave shume te nxehte dhe plot takime, Branca ne kete moment eshte duke darkuar me Alessandro Moggi, agjent i disa lojtareve por nuk dihet arsyeja e sakte e ketij takimi.

Nuk eshte akoma e qarte arsyeja e sakte e ketij takimi po dy nga lojtaret e Moggit qe jane lidhur me merkaton e Interit jane: Camillo Zuniga dhe Antonio Nocerino. Dihet qe i pari eshte nje nga objektivat me kryesore te merkatos te Interit, por kohet e fundit nuk po flitet me per shkak se De Laurentiis duket i vendosur te mos e shese. Ndersa Nocerino eshte nje nga lojtaret qe Mazzarri e ka pelqyer qe ne kohen e Napolit. Duhet te presim per te kuptuar arsyen e sakte te kesaj darke.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.