Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

746 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Branca takohet edhe me agjentin e Nainggolan ne mbremje. Vleresimi…

SKY – Branca takohet edhe me agjentin e Nainggolan ne mbremje. Vleresimi…
Xhorxh Gellci

Radja Nainggolan eshte me pushime ne hotelin Forte Village dhe aty eshte pare edhe tekniku zikalter Marco Branca. Presidenti Massimo Cellino pritet te vije ne mbremje dhe sipas Sky Sport, pritet te vije edhe agjenti i lojtarit. Gjithcka te ben te mendosh per nje takim mes paleve qe mund te  ndodhe sot ne mbremje. Pra, mund te jene ore te rendesishme per ardhjen e mundshme ne Milano te mesfushorit belg.

Sky Sport 24 shpjegon: “Massimo Moratti nuk trembet nga vleresimi i Cellinos, 15-18 milion, kaq kerkon presidenti kaljaritan, shume e cila mund te bjere me futjen e lojtareve ne shkembim.

Tratativa per mesfushorin me origjine indoneziane fillon te futet ne fazen decizive.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.