Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,312 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Brozovic-Kondogbia, stervitje ne grup. Diagnoza e Joao Mario dhe Murillo thote…

Sky – Brozovic-Kondogbia, stervitje ne grup. Diagnoza e Joao Mario dhe Murillo thote…
Bujar Berishaj

Marcelo Brozovic dhe Geoffrey Kondogbia kane punuar sot me grupin ne stervitjen e pare ne prag te ndeshjes se Europa League te enjten kunder Sparta Praga.

Sic thote Sky Sport, kroati duket se eshte ‘mbushur mend’ dhe Frank De Boer nuk deshiron te jete i rrepte me me te edhe sepse te enjten mund te jete i vlefshem. Sa i perket francezit, pritet nje qartesim i fundit me trajnerin.

Sa i perket lendimeve te Joao Mario dhe Jeison Murillo, per portugezin ka nje zgjatje te muskulit ne kemben e majte kurse per kolumbianin eshte konfirmuar nje dhimbje ne shpine. Gjendja e tyre do te vleresohet dite pas dite.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.