Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

348 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Cambiasso rinovon? Varet gjithcka nga Mazzarri

Sky – Cambiasso rinovon? Varet gjithcka nga Mazzarri
Ardi Deda

Cila do te jete e ardhmja e Esteban Cambiasso? Argjentinasi, si shtate lojtaret e tjere, eshte duke i mbaruar kontrata por nga te gjithe duket ai qe ka me shume mundesi per te rinovuar. Nga studiot e Sky Sport 24, Matteo Barzaghi flet per Cambiasso dhe per qendrimin e tij zikalter: “Gjithcka do te varet nga vleresimi qe do te jape Walter Mazzarri perpara Thohir dhe Ausilio. Kujtojme qe vitin e kaluar ne nje situate te ngjashme ishte dhe Walter Samuel, per te cilin marreveshja per rinovimin u gjet per pak”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.