Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,080 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Candreva mbetet zgjedhja e pare per Interin. Vullneti i klubit zikalter eshte qe…

Sky – Candreva mbetet zgjedhja e pare per Interin. Vullneti i klubit zikalter eshte qe…
Bujar Berishaj

Ne studiot e Sky Sport 24 flitet per merkaton e Interit.

Sipas Alessandro Sugonit, Interi aktualisht eshte para te gjitha skuadrave per Antonio Candrevan. Shifra e kerkuar nga Lotito megjithate eshte e larte. Presidenti i Lazios deshiron 25 milione per lojtarin, por vullneti i klubit zikalter eshte qe te mbyll operacionin per 16-18 milione.

Palet do te vazhdojne te punojne, kontaktet vazhdojne. Interi ka ne mendje edhe nje alternative: behet fjale per Luis Nani. Portugezi ka nje klauzole prej 8,5 milione qe mund te shfrytezohet brenda 30 qershorit dhe per te ka nje konkurrence te forte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.