Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

220 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Cassano, lamtumira e vendosur prej kohesh. Shkaku…

SKY – Cassano, lamtumira e vendosur prej kohesh. Shkaku…
Ardis
  • On 07/07/2013, 8:42

Cassano tashme eshte lojtar i Parmes. barezi ka thene se Mazzarri i kishte premtuar nje vend titullar ne formacion qe me pas e ka thyer ate premtim. Ja si e shpjegon situaten Massimiliano Nebuloni, gazetar i SKY afer zikalterve: “Mbas debatit midis tij dhe Stramaccionit, shoqeria ka vendosur qe ta shiste Casanon. Me pas erdhi okazioni i shkembimit me Belfodil. Raporti ne dhomat e zhveshjes ishte konsumuar shume dhe nuk kishte mbetur asgje per tu thene. Mazzarri nuk hyn fare ne kete histori dhe ne shitjen e tij. Ai tregon vetem te verteten e tij”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.