Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,657 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Cerci do Interin por Atletico i jep ultimatum: Ose tek Milani ose ne tribune ne Spanje!

Sky – Cerci do Interin por Atletico i jep ultimatum: Ose tek Milani ose ne tribune ne Spanje!
Bujar Berishaj

Eshte akordi mes Milan dhe Atletico, edhe akordi mes Torres dhe Atletico por, mungon akordi i Cerci me Milan.

Kjo eshte situata qe theksohet nga Sky sa i perket shkembimit te huazimeve mes Cercit dhe Torres: “Milan duhet te bind Cercin te pranoj projektin dhe oferten kuqezi. Edhe Atletico do te bej presione nga ana e vet sepse tashme ka marreveshje mes Milan dhe Atletico. Interi eshte fortesisht pas Cercit, por Atletico ka nje marreveshje me Milan: ose Cerci do te pranoj kuqezinje ose do te qendroj ne Spanje”, shpjegojne tek Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.