Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

1,138 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – D’Ambrosio, ja oferta e re e Interit…

SKY – D’Ambrosio, ja oferta e re e Interit…
Xhorxh Gellci

Interi po leviz ne merkato, e cila sot ka marre nje shtyse te rendesishme. Dhe Mirko Vucinic nuk do te jete lojtari i vetem qe do te vije ne Milano.

Sipas Sky Sport, shoqeria zikalter ka prezantuar nje oferte te re tek Torino per D’Ambrosio: gjysmen e kartonit te Duncan dhe nje shume parash per lojtarin e krahut, me agjentin qe neser do te vije ne Milano, me shume mundesi per te firmosur kontraten.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.