Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,003 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – D’Ambrosio ka marveshje me Interin, por me Torinon jo. Ndersa Botta..

Sky – D’Ambrosio ka marveshje me Interin, por me Torinon jo. Ndersa Botta..
Inter Club Staff

Torino ka bere me dije se nuk i hyn ne pune marveshja qe D’Ambrosio ka me Interin. Por vlen marveshja e klubit Torinez me ate te Interit, marveshje e cila nuk ekziston akoma: Duhet folur per nje futbollist qe te shkoje tek Torino ne bashkpronesi. Tek Sky bejne me dije se Torino eshte i interesuar per Birsan e Milanit, dhe ne ate rast mbrojtesi i krahut do i ofrohej kuqezinjve, por nuk dihet nese lojtari do te pranoje duke pare qe ka nje marveshje me Interin.

Nga mediat perpara disa ditesh u fol se ne kete marveshje mund te hynte Botta, por dy klubet ende nuk jane ulur per te biseduar. “Mund te perfundoje ne pjate gjysma e kartonit te Mbay ose Duncan”, ka shpjeguar MArchetti per TG, duke nenvizuar se lojtari nese do te shkoje ne Appiano do te zevendesoje Pereiren e jo Nagatomon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.