Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

787 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – D’Ambrosio, neser firmat. Per Vucinic…

Sky – D’Ambrosio, neser firmat. Per Vucinic…
Inter Club Staff

Interi ka mbyllur marveshjen per D’Ambrosion per 1 milion e 750 mije euro plus gjysmen e kartonit te Benassit dhe huazimin me te drejten e blerjes se Colombit. Kete thote Gianluca Di Marzio per SkySport. Neser do te hidhen firmat. Nderkohe Vucinic mesa duket po largohet.

Danilo D’Ambrossio eshte pare qe sot ne Milano duke kerkuar per apartament, shenje e qarte e transferimit te tij ne Milano kjo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.