Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

458 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Derby per Kramaric? Nga Janari fillon lufta. Borini dhe Campbell…

Sky – Derby per Kramaric? Nga Janari fillon lufta. Borini dhe Campbell…
Inter Club Staff

Sic tregon Dario Massara per Sky Sport 24, eshte shume e mundeshme qe ne dritaren e ardheshme te merkatos te kete nje Derby merkatoje ndermjet Interit dhe Milanit e lojtari per te cilin do luftojne dy Milanezet pritet te jete Kramaric i cili po ben nje sezon te shkelqyer kete sezon. Ai do te jete ne skadence kontrate ne Qershor 2015 dhe mund te meret me parameter 0.

Interi kerkon edhe Borinin per te riforcuar sulmin. Ai eshte emri i pare dhe emri i dyte eshte Campbell.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.