Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,775 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY dhe Gazzetta – Eto’o objektiv konkret. Nese vjen, largohet Belfodil

SKY dhe Gazzetta – Eto’o objektiv konkret. Nese vjen, largohet Belfodil
Xhorxh Gellci

Eshte nje skenar i komplikuar merkatoje. Neser Samuel Eto’o dhe stafi i tij do te takojne Manchester United, Chelsea dhe Tottenham per te kuptuar qellimet e tyre. Ne sfond eshte edeh interi qe qendron ne dritare per te kuptuar ne cfare kushtesh sulmuesi kamerunas do te largohet nga Anzhi, dhe mbi te gjitha sa kerkon si page. Nese do te kthehet ne Milano sulmuesi i Tripletes zikalter, atehere Belfodil do te largohej ne huazim tek Sassuolo, sipas ekspertit te merkatos Gianluca Di Marzio.

Nderkohe edhe Gazzetta dello Sport ne faqe te pare flet per Samuel Eto’o. Sipas saj, sulmuesi kamerunas eshte nje objektiv konkret per zikalterit. Edhe Gazzetta eshte ne te njejtin mendim me SKY, sepse nese kamerunasi do te vinte, Ishak Belfodil do te largohej.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.