Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,651 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Domenico Berardi tek Interi? Zikalterit po e kerkojne, por…

Inter Club Staff

Jo vetem Alfred Duncan dhe Acrebi. Ne dreken ndermjet Sassuolos dhe Interit jane kerkuar informacione edhe per Domenico Berardi.

Kete gje e konfirmon Sky Sports, e cila tregon se mundesite qe zikalterit te blejne lojtarin jane shume te vogla sepse Berardi eshte ne pronesi (pothuajse) te Juventusit, pavarsisht se ndodhet tek Sassuolo aktualisht. Deshira e lojtarit eshte Interi duke qene se ka qene tifoz qe i vogel, por ne raste te tilla deshira vendos pak.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.