Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,161 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Dragovic do te vije vetem me nje kusht!

Sky – Dragovic do te vije vetem me nje kusht!
Inter Club Staff

Interit i pelqen shume austriaku Dragovic, kjo gje dihet tashme.

Presidenti i Bazelit ka pranuar qe ka nje interes konkret nga ana e zikalterve, dhe kete gje e ka pranuar edhe vete lojtari. Sipas asaj qe raporton per SkySport24 Massimiliano Nebuloni, lojtari vlen diku tek 8 apo 10 milion euro, nje shpenzim jo shume i vogel, dhe per kete arsye mbrojtesi austriak do te vije ne Milano vetem me nje kusht: ate te shitjes se nje mbrojtesi. Tek Interi ne kete sezon, ne vijen e mbrojtjes do te jene Campagnaro, Andreolli, Juan Jesus, Ranocchia, Samuel dhe Silvestre, ky i fundit i ka te dyja kembet jashte Pinetinas sepse do te shitet (flitet se do te perfundoje tek Parma ne operacionin Belfodil, transferim te cilin se ka pranuar akoma). Vetem nese ndonjeri nga keta lojtare do te largohet nga Interi, Dragovic do te kete mundesi reale te vije, por sipas Nebulonit “Merkato eshte akoma shume e gjate, e cdo gje mund te ndodhe”, keshtu qe duhet te presim e te shohim…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.