Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,086 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Dragovic, kerkese shume e larte. Benalouane, Atalanta thote jo. Vida…

SKY – Dragovic, kerkese shume e larte. Benalouane, Atalanta thote jo. Vida…
Bujar Berishaj

Inter dhe Roma kane treguar interes per Dragovic, por kerkesa eshte shume e larte. Kete tregon Ganluca Di Marzio tek Sky Sport.

Sot kane vazhduar kontaktet per Vida, por eshte nje tratative e veshtire sepse kerkesat nga Dinamo Kiev nuk ulen (5 milion). Inter mban karten Rhodolfo, Gremio ka pranuar propozimin e Inter, por tan shoqeria zikalter eshte ajo qe pret.

Atalanta ka refuzuar oferten e Interit per Benalouane, nje huazim me te drejte blerje. Per skuadren e Atalanta lojtari eshte shume i rendesishem sa i perket mbijeteses.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.