Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,334 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Drejt Inter-Atalanta, Spalleti e ka ne mend njembedhjeteshen titullare. Po mendon per Joao Mario?

Sky – Drejt Inter-Atalanta, Spalleti e ka ne mend njembedhjeteshen titullare. Po mendon per Joao Mario?
Inter Club Staff

Pas dy javeve pushim, Luciano Spalletti – me shume mundesi – do te rikthehet te luaje pothuajse me te njejtin formacion qe nga Handanovic tek Icardi edhe kunder Fiorentines.

Por, sipas asaj qe tregon Sky Sport sot, Maurito e ka tejkaluar plotesisht problemin ne gju qe e detyroi ti thoshte jo thirrjes ne kombetare nga Sampaoli dhe do te jete rregullisht ne fushe nga minuta e pare. Nderkohe, tekniku italian i Interit ka nje ide ne koke: Joao Mario nga minuta e pare, por ende nuk e ka vendosur…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.