Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,211 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Drejt Inter-Empoli, Pioli rikthehet me kater mbrapa: Ansaldi ne te majte

Sky – Drejt Inter-Empoli, Pioli rikthehet me kater mbrapa: Ansaldi ne te majte
Inter Club Staff

Per ndeshjen e se dieles kunder Empolit, Stefano Pioli, pas eksperimentit me mbrojtjen me tre me Juven, duket i orientuar qe ti besoje linjes klasike me kater dhe rikthimin e Cristian Ansaldit ne krahun e majte.

Tekniku emilian, me pas, duket se ka zgjedhur edhe Kondogbia per mesfushen dhe Eder me Palacio per te zevendesuar Icardin, Perisic dhe Brozovic. Asnje shans per ta pare nga minuta e pare Gabigol i cili duket se eshte ne hirarki edhe pas Andrea Pinamontit. Kete gje e tha pak me pare Sky Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.