Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

287 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Drejt Inter-Napoli, Borja Valero rikthehet ne grup. Rafinha…

Sky – Drejt Inter-Napoli, Borja Valero rikthehet ne grup. Rafinha…
Inter Club Staff

Ne stervitjen e sotme ne prag te ndeshjes Inter-Napoli qe eshte zhvilluar sot ne dreke ne Appiano Gentile eshte rikthyer ne grup Borja Valero por edhe Rafinha.

Dy lojtare dje kishin punuar vetem pjeserisht me grupin. Spanjolli dhe Braziliani mund te konsiderohen kshtu plotesisht te rekuperuar dhe ne dispozicion te Luciano Spallettit per ndeshjen e se dieles ne darke.

Kete gje tregon Sky Sport ne edicionin e saj te pasdites.

Pak me vone do te kete te reja edhe per formacionin zikalter te dielen ne mbremje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.