Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

397 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Drejt Lazio-Inter: neser Gagliardini kthehet me grupin? Spalletti…

Sky – Drejt Lazio-Inter: neser Gagliardini kthehet me grupin? Spalletti…
Bujar Berishaj

Ka vetem nje dyshim ne koken e Luciano Spallettit rreth ndeshjes te se dieles me Lazion.

Dyshimi ka te bej lidhur me rolin e mesfushorit qe do t’i bashkangjitet kroatit Marcelo Brzozovic.

Dhe ashtu sic thote Sky Sport ne balotazh jane Roberto Gagliargini, qe nese duhet te kthehet dhe te stervitet me grupin, dhe Matias Vecino.

Pjesa tjeter do te konfirmohet me ish-lojtarin e Lazios, Antonio Candreva se bashku me Rafinha e Perisic qe do te ndihmojne Icardin ne sulm.

Ne mbrojtje titullar pritet te kthehet Miranda, pjesa tjeter e konfirmuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.