Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,423 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Dreke ne Pinetina per skuadren dhe ne oren 15:00 stervitje. Brozovic protagonist…

Sky – Dreke ne Pinetina per skuadren dhe ne oren 15:00 stervitje. Brozovic protagonist…
Inter Club Staff

Skuadra eshte gjendur kete mengjes ne Pinetina: me pas te gjithe dreke se bashku, dhe ne oren 15:00 stervitja e dites.

Ne Sky Sport kane folur per Marcelo Brozovic qe ne kete moment eshte bere njeriu esencial per Stefano Pioli, qe e ka hedhur ne fushe kater here ne kater ndeshje qe prej ardhjes se tij, nderkohe De Boer nuk kishte aspak konsiderate per kroatin pas nje zenke gjate pushimit te ndeshjes ndaj Hapoel, nje zenke qe e la pothuajse jashte per nje muaj. Ne ndeshjen ndaj Genoas ai ka shenuar nje dopiete, por ka qene edhe lojtari qe ka vrapuar me shume dhe qe ka goditur me shume porten: ka gjuajtur kater here dhe dy here topi e ka kaluar vijen e portes. Pas zerave verore, me rinovimin, kroati duket sikur e ka fituar perseri Interin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.