Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,112 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Duel mes Joao Mario dhe Luiz Gustavo per mesfushen. Lojtari portugez…

Sky – Duel mes Joao Mario dhe Luiz Gustavo per mesfushen. Lojtari portugez…
Bujar Berishaj

Pavaresisht se Frank De Boer ka kerkuar disa dite kohe per te njohur me mire lojtaret qe ka ne dispozicion dhe te vleresoj se ku duhet intervenuar ne merkato, Interi vazhdon te punoj per t’i dhuruar nje mesfushor trajnerit te ri.

Eshte nje duel mes Joao Mario dhe Luiz Gustavo dhe sipas asaj qe raporton Sky Sport, pavaresisht se kostoja e portugezit eshte me e madhe se e brazilianit, per momentin portugezi eshte i preferuari i dirigjences zikalter. Tratative e veshtire por duket qe Joao Mario bind me shume se lojtari i Wolfsburgut edhe sepse luan me shume role.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.