Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

526 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Duncan-Sampdoria, mbyllet te enjten: Ja detajet!

Sky – Duncan-Sampdoria, mbyllet te enjten: Ja detajet!
Inter Club Staff

“Te enjten eshte dita e duhur per Sampdoruan qe te mbyllet marveshja per Duncan” – thote Sky.

I riu Ganez do te shkoje ne Genoa per nje huazim dy vjecar tek bardh e kalterit, me te drejte blerje ne favor te tyre por me te drejte ri-blerje nga ana e Interit. Duncan keshtu do ti thote lamtumire grupit te zikalterve ne Pinzolo. Sampdorua dhe Mihajlovic po e presin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags