Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

1,048 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Eder do te qendroje tek Interi: Ne Janar u kerkua me ngulm nga Mancini dhe tani…

Sky – Eder do te qendroje tek Interi: Ne Janar u kerkua me ngulm nga Mancini dhe tani…
Inter Club Staff

Sipas asaj qe tregon Gianluca Di Marzio per Sky Sport 24, Eder do te qendroje tek Interi.

Lojtari, ne fakt, ka qene nje kerkese precize e Roberto Mancinit gjate dritares dimerore te merkatos Italiane. Sigurisht qe me bluzen zikalter nuk ka bere aq sa pritej, por Europiani e ka vene perseri ne drite. Lojtari eshte gati qe te tregoje vleren e tij edhe me bluzen zikalter ne sezonin 2016-2017.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.