Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,128 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Edhe Kuz ne dalje. Guarin le vend per…

SKY – Edhe Kuz ne dalje. Guarin le vend per…
Bujar Berishaj

Inter mendon per shitjet, edhe per ato te voglat. Ashtu si Botta dhe Schelotto qe jane afer Chievos.

Sky raporton se edhe Kuzmanovic ka kerkesa nga Premier League, por do te ishte i lumtur edhe nese do qendronte tek Inter. Pastaj jane edhe Guarin e Alvarez qe jane ne dalje, dhe njeri prej tyre do te sakrifikohet. Nuk ka te reja sa i perket kolumbianit, qe eshte pista me e nxehte per momentin. Duhet te gjendet edhe nje vend per Rodrigo Palacion ne listen e Europa League dhe skuadra nuk mund te kete me shume se 25 lojtar.

United, Zenit dhe Monaco jane pas lojtarit, qe eshte ne pritje te ofertave. Lojtari eshte i gatshem per te vleresuar lamtumiren, nese nuk vjen asnje propozim joshes ai do te ishte gati edhe te qendronte tek Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.