Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,202 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – EL, drejt Inter-Hapoel: mundesi per Brozovic dhe Melo

Sky – EL, drejt Inter-Hapoel: mundesi per Brozovic dhe Melo
Bujar Berishaj

Para ndeshjes se pare ne Europa League, me nje numer te reduktuar te listes se lojtarve (sidomos mesfushoreve) Frank de Boer duhet t’i bej mire llogarit para se te hedh lojtaret ne fushe.

Pa portugezin Joao Mario dhe francezin Kondogbia, ja qe Brozovic dhe Felipe Melo mund te kandidohen seriozisht per nje fanelle titullari. Ne sulm, pervec te zakonshmit Icardi, mundesi per te luajtur do te kene edhe Eder, me Biabiany e Palacio si alternativa valide te Perisic e Candreva.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.