Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,197 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – EL, ne sulm Eder, Palacio e Biabiany. Banega jashte. Hapesire per…

Sky – EL, ne sulm Eder, Palacio e Biabiany. Banega jashte. Hapesire per…
Bujar Berishaj

Andrea Paventi per Sky Sport 24 ka dhene te rejat e fundit per Interin ne prag te ndeshjes se Europa League neser kunder Hapoel.

Pavaresisht vullnetit per t’i dhene vazhdimesi formacionit, De Boer – i qete per fitoren kunder Pescaras – do te heqe dore nga disa lojtare. Do te luajne nga minuta e pare Ranocchia, Melo dhe Brozovic, kurse ne sulm favorit duken Eder, Palacio dhe Biabiany nese gjykojme formacionet e stervitjes.

Vleresimet nga De Boer do te behen edhe ne prag te ndeshjes me Juven, keshtu qe Banega nuk do te luaj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.