Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,365 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – ET konfirmon besimin tek Mancini. Toure dhe Dybala shënjestrohen për këtë merkato, nesër…

Sky – ET konfirmon besimin tek Mancini. Toure dhe Dybala shënjestrohen për këtë merkato, nesër…
Rinor Sopaj

Thohir i ka konfirmuar Mancinit dëshirën e shoqërisë për ta krijuar një skuadër e cila do të jetë në lartësinë e dëshiruar nga trajneri. Kështu raporton Sky Sport, për takimin i cili u zhvillua dje në mes të Mancios dhe pronarit zikaltër. Toure dhe Dybala janë lojtarët të cilët janë në krye të listës së dëshirave të trajnerit dhe Thohir do të provoj t’i sjellë në Milano duke e respektuar FPF-në. E njëjta gjë është diskutuar edhe me Moarttin i cili e mban të njëjtin mendim me zgjedhjet e Mancinit. Manjati pritet të takohet shumë shpejtë me Barbara Berlusconin dhe me kryetarin e Milanos për të diskutuar për stadiumin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.