Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,565 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Fati i Spalletit tashme eshte i vendosur: do te jete tranjeri i ri i Interit. Merkato…

Sky – Fati i Spalletit tashme eshte i vendosur: do te jete tranjeri i ri i Interit. Merkato…
Inter Club Staff

Alessandro Sugoni ne studiot e Sky Sport ka folur per Luciano Spalletin si dhe per merkaton e Interit dhe te Romes. 

Keto kane qene fjalet e tij: “Fati i Spalletit eshte vendosur tashme, ai do te jete tranjeri i ri i Interit. Ne Rome eshte zgjedhur Di Francesco per ta zevendesuar, por duhet folur me pare me Sassuolon. Roma ka blinduar Strootman nderkohe. Pas pak, edhe merkato e Interit do te behet e zjarrte sapo te zyrtarizohet Saplleti ne pankinen zikalter. Ne kete moment do te fillje sulmi frontal i Interit ne cdo repart per te krijuar nje skuader te afte te luftoje per vendet e para vitin qe vjen.” 

(Fonte: Sky Sport 24)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.