Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,427 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Formacion i pare i Mancinit ne nje Derby: 4-3-1-2 i paster me…

Sky – Formacion i pare i Mancinit ne nje Derby: 4-3-1-2 i paster me…
Inter Club Staff

Derby i pare i Mancinit ne pankinen e Interit ka mbaruar 0-0. Ishte sezoni 2004-2005 dhe ky ka qene formaconi i pare i hedhur ne fushe nga tekniku Interist kunder kuqezinjve:

Fontana; Zanetti, Cordoba, Materazzi, Favalli; Cambiasso, Veron, Emre; Stankovic; Vieri, Adriano.

Nje 4-3-1-2 qe me shume mundesi do te perdoret edhe ne ndeshjen e se dieles me Kovacic mbas Palacios dhe Icardit duke i dhene hapsiren e nevojshme Guarin qe ai deshiron ta rivlersoje( “Mund te behet nje lojtar shume i rendesishem per mua”) dhe ne mbrojtje mund te luaje Ranocchia dhe Juan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.