Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,714 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Formacioni i mundshem i Interit ndaj Catanias. Ne krahasim me Genoan…

Sky – Formacioni i mundshem i Interit ndaj Catanias. Ne krahasim me Genoan…
Inter Club Staff

Sot jane stervitur me grupin si Guarin dhe Alvarez por edhe Icardi. Mazzarri nuk pritet te grumbulloje Guarin per ndeshjen me Catanian, por nese do ta grumbulloje Kolumbiani e sigurte qe do te jete ne pankine po ashtu si Maurito, i cili ka pasur probleme me demtimet sic tashme dihet dhe e kane mbajtur jashte per rreth 10 dite.

Ricardo ndryshe nga dy te tjeret, kishte mare nje goditje ne gju te dielen qe kaloi, dhe nuk ka pasur komplikacione apo dhimbje gjate javes e pritet te luaje qe nga minuta e pare. Sipas asaj qe thote i derguari i Sky ne Appiano Gentile, Massimiliano Nebuloni, tekniku zikalter ka provuar sot nje formacion qe nuk ka pasur asnje ndryshim nga ai i Genoas. Formacioni i nje jave me pare ishte i formuar keshtu:

Handanovic; Campagnaro, Rolando, Juan Jesus; Jonathan, Kuzmanovic, Cambiasso, Nagatomo; Alvarez; Palacio, Milito.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.