Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,038 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Formacioni i mundshem: Telles ne mbrojtje. Ne sulm Icardi i mbeshtetur nga…

Bujar Berishaj

Eshte brazilian Alex Telles favoriti per te rrembyer vendin e Danilo D’Ambrosio.

Roberto Mancini, shpjegon Sky, ka provuar edhe Santon, por braziliani mund ta nis titullar neser se bashku me Nagatomon. D’Ambrosio mund te grumbullohet por me shume mundesi nuk do e shohim ne fushe nga minuta e pare (si pasoje e nje lendimi ne stervitje).

Ne mesfushe Mancini duhet te mbeshtetet te Brozovic dhe Medel, kurse Kondogbia qe vjen nga nje lendim ne pulpe do te jete rezerve. Ne anen tjeter Icardi do te jete titullar, pas tij do te jete treshja Eder (ose Ljajic), Palacio dhe Perisic.

formazioneantitoro

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.