Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,015 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Gabigol, Inter ka ofruar 25 milion euro: detajet!

Sky – Gabigol, Inter ka ofruar 25 milion euro: detajet!
  • On 02/08/2016, 19:25

Ne keto momente drejtori sportiv i Inter, Piero Ausilio i ka prezantuar Santos nje oferte prej 25 milion euro per Gabigol. Kete lajm ka treguar Sky Sport, ku Ausilio po provon te mbylle marveshjen me sulmuesin e klasit 96′. Piero ka folur dhe me agjentin e lojtarit, Wagner Ribeiro por ky i fundit ka treguar se ka prej javesh nje akord me juventusin. Kjo tratative nuk mund te quhet e mbyllur, duke pare ate cka ndodhi me Gabriel Jesus, por edhe prej akordit me juventusin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.