Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

5,439 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Gabigol, Inter po ben gjithcka per ta pasur tani. Joao Mario: ja shifrat

Sky – Gabigol, Inter po ben gjithcka per ta pasur tani. Joao Mario: ja shifrat
Bujar Berishaj

Gianluca Di Marzio te Sky Sport ka folur per dy blerjet e fundit te Interit, pra Joao Mario dhe Gabigol.

Sic thote gazetari, po definohen detajet e fundit. Sa i perket Gabigol mbetet te shihet nese do t’i bashkohet Interit tani ose ne janar. Santos deshiron ta mbaj, por Interi po ben gjithcka per ta pasur tani, sidomos duke konsideruar shifren e shpenzuar (26 mln).

Ndersa operacioni per Joao Mario, per dallim nga ajo qe shkruhej ne Portugali, nuk i afrohet 45-50 milioneve, por duhet te jete rreth 35 mln plus bonuse.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.