Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 12, 2020

Scroll to top

Top

1,536 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Gabigol ne tribune per ndeshjen Inter-Juventus

SKY – Gabigol ne tribune per ndeshjen Inter-Juventus
Bujar Berishaj

Sic ben te ditur Matteo Barzaghi nga profili i tij te Twitter, ne keto ore ka ardhur transferi nga Federata Braziliane e Futbolli per Gabigol, qe do te jete ne Milano gjate fundjaves per te marre lejen e qendrimit.

Ish-lojtari i Santosit – shpjegon akoma gazetari i Sky Sport- do te jete i pranishem ne tribunen e San Siros per te shikuar ndeshjes mes Interit dhe Juventusit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.