Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,745 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Gagliardini do te jete titullar, pas Icardit nje ndermjet Brozovic ose Joao Mario!

Sky – Gagliardini do te jete titullar, pas Icardit nje ndermjet Brozovic ose Joao Mario!
Inter Club Staff

Pas renies ndaj Lazios, Interi eshte rikthyer sot ne fushe ne Appiano Gentile fizikisht por edhe menderisht gati per te pergatitur ndeshjen e te dieles ndaj Juventusit.

Ne lidhje direkte nga Appiano Gentile pre Sky Sport 24, Andrea Paventi ka dhene lajmet e fundit per sa i perket sfides te se dieles nga kampi zikalter: “Gagliardini do te luaje titullar, neser do te flase edhe ne konference per shtyp. Italianet e Interit po luajne mjaft mire, keshtu qe formacioni i se dieles pritet te ndryshoje pak nga periudha e fundit. Problemet per Interin mbi te gjitha jane ne te majte dhe ne mbrojtje, ku kane vuajtur kohet e fundit dhe dyshim ka edhe per prezencen ose jo te Joao Marios. Ndjesia eshte se Pioli do te hedhe ne fushe dy ‘mediano’ si Gagliardini dhe Kondognia dhe njerin prej Joao Mario ose Brozovic pas shpines se Icardit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.