Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

190 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Gagliardini ne dyshim per te dielen? Sot ka punuar vetem nje pjese me grupin dhe…

Sky – Gagliardini ne dyshim per te dielen? Sot ka punuar vetem nje pjese me grupin dhe…
Bujar Berishaj

Inter dhe Lazio po pregaditen per ndeshjen e madhe te se dieles.

Eshte ndeshja qe do te vendos tashme se kush do te luaj ne Champions League dhe te dy trajneret kane edhe disa probleme, sidomos me te demtuarit.

Ne shtepine zikalter, Gagliardini dje kishte bere progese kurse sot rekuperimi i tij duket se ka ndaluar pak.

Mesfushori italian ka filuar stervitjen e sotme me grupin por pastaj ka vazhduar te punoj i vetem dhe ka qene i pari qe eshte larguar nga Appiano Gentile.

Eshte ne dyshim per te dielen, mund te jete i grumbulluar por nuk ka shume mundesi qe ta nis si titullar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.